BURĀŠANA

Labākais burāšanā ir tas, ka visu šo varat iegūt neatkarīgi no jūsu vecuma, dzimuma, stāvokļa sabiedrībā, ticības vai fiziskajiem dotumiem. Burāšanas prieka baudīšanai nav ierobežojumu. Protams, zināmā līmenī, arī burāšanas sports var kļūt dārgs un ekskluzīvs, bet no visa tā iespējams izvairīties, uzmanīgi izvēloties kā un ar ko burāt. Jūrā visi ir vienādi – tā māca piesardzību un pašpaļāvību un tai pilnīgi vienalga, vai esat premjerministrs vai šoferis.

Nav šaubu, ka vislabāk burāt sākt agrā bērnībā – ne tāpēc, ka būtu grūti iemācīties burāt vēlāk, bet tāpēc, ka sākot agrāk, zaudēsiet mazāk burāšanas prieka.

Bērni iemācās burāt ātri un viegli, ja to vēlas paši, nevis piespiedu kārtā. Ja jūsu bērni izrāda interesi par burāšanu, atbalstiet viņus, cik vien tas iespējams. Nekas neattīsta ticību saviem spēkiem, patstāvību un pašpaļāvību vairāk, kā burāšana. Burāšana ir veselīgs sporta veids, kas uzlabo fizisko formu un ir pietiekami sarežģīts, lai parādītu iesācējam, kā zinātne tiek pielietota praksē. Burāšana komandā uz lielākām jahtām māca paļauties uz citiem un ieguldīt savu darbu komandas kopējā veiksmē.

Bērni var sākt mācīties burāt no 5 gadu vecuma, bet nav pamata uztraukumam, ja jums nebija iespēju sākt jaunībā. Burāšana ir gandrīz unikāls sporta veids ar to, ka to varat baudīt un pat piedalīties augsta līmeņa sacensībās jebkurā vecumā. Pat ja jums ir 80 un vairāk – vienīgais, kas jums ir nepieciešams, ir vēlēšanās. Ja esat atdevis savu sirdi burāšanai, nav nekā tāda, kas spētu stāties jums ceļā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *