Hokejs ir matemātika?

Jums var likties, ka hokeju ir pārāk sarežģīti iemācīties, ja esat pieaugušais, bet sākt spēlēt šo spēli pieaugušā vecumā ir pilnīgi izdarāms un treniņu sākšanai kā pieaugušajiem pieaugušo pat ir savas priekšrocības. Pirms Jūs varat sākt spēlēt hokeju, Jums ir nepieciešams iemācīties slidot uz ledus, kas ir pati svarīgākā lieta iesākumā.

Iemācīties spēlēt hokeju ir daudz grūtāk nekā lielāko daļu komandas sporta veidu, jo Jums ir jāiemācās, kā slidot, pirms Jūs varat iemācīties, kā spēlēt hokeju. Iemācīšanās slidot prasa laiku un apņemšanos. Slidošanas pamati ietver spēju slidot uz priekšu un apstāties, kā arī pagriezties abos virzienos.

Ir treniņi, kuros iesācēji var iemācīties slidot, tie parasti notiek gandrīz katrā ledus hallē. Pārbaudiet ziņojumu dēļus pie arēnas vai zvaniet uz slidotavām un jautājiet par šādām iespējām. Lielākā daļa no šiem treniņiem ir ļoti viegli. Es ieteiktu doties uz šiem treniņiem vairākas reizes, lai iemācītos slidot patiešām labi un iemācītos pamata slidošanas prasmes.

Tagad, kad Jūs esat iemācījušies un ieguvuši labus slidošanas pamatus (uzsākšanu, slidošanu uz priekšu, apgriešanos un apstāšanos), ir pienācis laiks sākt mācīties, kā spēlēt hokeju. Vispirms Jums būs nepieciešams viss hokeja aprīkojums (hokeja slidas, apakšstilbu aizsargi, bikses, krūšu aizsargs, hokeja ķivere, cimdi, zeķes, svīteri, u.c.). Tas ir ilgs un dārgs saraksts, lai aprīkojumu mēģinātu aizņemties no draugiem, tādēļ Jums tas būs jāiegādājas pašam. Aprīkojums ir noteikti jāvalkā kamēr Jūs mācāties spēlēt, jo no sākuma Jūs daudz kritīsiet un aprīkojums pasargās Jūs no sāpīgiem kritieniem.

Tagad mēs beidzot pievērsīsimies tam, kā iemācīties spēlēt hokeju. Labākais, ko jūs varat darīt, ir atrast treniņus pieaugušajiem hokejā. Jūs uzzināsiet daudz jauna un daudz vieglāk, ja kāds Jums visu paskaidros un nodarbības parasti notiek tieši pirms sākas hokeja sezona sākas, lai Jūs varētu pievienoties kādam klubam, ja Jums spēle patiešām padodas.  Papildus tam, ka Jūs iemācāties hokeja teoriju, Jums ir jātrenējas un jāspēlē cik bieži vien iespējams.

Hokeja spēlēšana ietver dažas galvenās prasmes. Kā mēs jau iepriekš minējām, Jūsu spēja slidot ir vissvarīgākā lieta, ko Jums ir nepieciešams iemācīties pirms pārējām prasmēm. Pēc slidošanas Jums ir nepieciešams iemācīties apstrādāt ripu ar savu hokeja nūju, un tas ir kaut kas, ko Jūs varat darīt mājās ārpus hokeja laukuma. Izveidojiet mērķi un mēģiniet trāpīt pa to ar ripu, līdz Jūs varat ātri pārvietoties ar ripu un trāpīt to paredzētājā mērķī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *