Kā iemācīties spēlēt hokeju

Iemācīties spēlēt hokeju ir viena no grūtākajām lietām, jo hokejs ir ļoti sarežģīts sporta veids sakarā ar papildu izaicinājumu, proti, spēlētājiem vispirms ir jāiemācās ļoti labi slidot. Lielais izaicinājums arī viens no sporta pozitīvajiem aspektiem, jo Jūs vienmēr iemācīsieties jaunas prasmes, kamēr dažās no tām sagādās Jums grūtības.

Vai Jūs kādreiz esat mēģinājuši salīdzināt hokeja spēlētāju no mūsu laikiem ar NHL spēlētāju? Tikai apskatot hokejistu uzbūvi kļūst skaidrs, cik svarīgi ir kļuvuši treniņi arī ārpus hokeja laukuma.

Agrāk hokeja spēlētāji mēdza trenēties pilnībā tikai uz ledus; informētība par to, cik svarīgi ir treniņi arī ārpus likuma, bija tuvu nullei. Mūsdienās šī situācija ir dramatiski mainījusies. Hokejs apmācība ir izplatījusies arī ārpus ledus, lai veidotu muskuļu masu, attīstītu ātrumu un veiklību, palielinātu izturību, palielinātu spēku un izvairītos no traumām.

Ir pieaugusi arī informētība par apmācību ārpus sezonas. Nav pietiekami nākt uz treniņnometni tam, kad visa vasara tikusi pavadīta atpūtā; mācību nometne ir platforma, kas nolemj spēlētāju likteni uz visu sezonu, jo komandas izvēlas savus spēlētājus.

Tātad, kāda ir atšķirība starp hokeju un citiem sporta veidiem, kad runa ir par prasībām?

Hokejs atšķiras no citiem sporta viediem ar dažādām prasmēm, ko tas prasa – prasmes, kas ir tik atšķirīgas. Tas tiek spēlēts uz citas virsmas nekā citiem sporta veidiem, kas pats par sevi prasa atšķirīgu apmācību. Tas prasa lielu izturību un apakšējā ķermeņa spēku, kā arī labas slidošanas prasmes; ātras rokas ripas vadīšanai; spēcīgas rokas spēcīgiem sitieniem; spēcīgu augšējo ķermeņa daļu, lai raidītu stiprus sitienus.

Tieši tāpēc hokejam nepieciešami arī treniņi ārpus ledus; lai iegūtu visas šīs prasmes, lai tās maksimāli attīstītu, Jums ir nepieciešama apmācība, kas ir īpaši paredzēti hokejam. Ja Jūs nepievērsīsiet uzmanību kādai no šīm prasmēm, cietīs Jūsu sniegums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *