Vai hokejs ir dārgs sporta veids?

Hokejs ir ļoti populārs sporta veids visā pasaulē, protams, aukstākās vietās tas ir daudz populārāks. Šis ir komandas sporta veids kuru spēlē uz ledus. Ledus var būt gan brīvā dabā, aizsalis ezers, dīķis, upe vai kas cits, vai tā var būt kāda ledus halle.

Hokejs pavisam noteikti nav lētākais sporta veids ar ko nodarboties. Atšķirībā no futbolu, kur nepieciešama bumba un laukums, hokejā ir nepieciešamas slidas, nūja, ripa, aizsargi, kopumā – diezgan daudz un dārgs aprīkojums. Lai nodarbotos ar hokeju ir jārēķinās ar diezgan lielām izmaksām, bet, ja vēlaties to darīt nedaudz profesionālāk kā spēlējot uz aizsalušā piemājas dīķīša, izmaksas var būt pat ļoti lielas.

Protams, var arī spēlēt hokeju par ļoti minimāliem līdzekļiem. Var iegādāties lētas slidas un nūju, pārējo var nepirkt un spēlēt draugu lokā uz kādām aizsalušajām ūdenstilpnēm. Ja vēlaties īrēt kādu arēnu kur iespējams jau kārtīgāk spēlēt hokeju, ir jārēķinās gan ar ekipējuma izmaksām gan arī ar telpu īres izmaksām. Dažādas arēnas piedāvā amatieriem īrēt ledu spēlēm vai treniņiem.

Lai bērni varētu sākt nodarboties ar hokeju, vecākiem ir jārēķinās ar gana lieliem izdevumiem. Ir ne tikai jāpērk viss nepieciešamais ekipējums, bet tas arī jāatjauno, jo bērni ātri izaugs gan no slidām gan aizsargiem. Papildus maksājot par pašiem treniņiem un sedzot ceļa izdevumus un dažādus citus maksājumus var sanākt pat ļoti liela naudas summa.

Izmaksas ir viens no iemesliem kāpēc hokejs ir populārs amatieru vidū, bet reti kurš sāk ar to nodarboties profesionāli, apmeklē kādus treniņus un tamlīdzīgi. Spēlēt ar draugiem uz dīķa ir viena lieta, bet piedalīties treniņos un sacensties ar citiem papildus par to maksājot, ir gana dārgi, lai tas būtu ļoti smags lēmums. Hokejs ir noderīgs veselībai, bērna audzināšanai, attīstībai, bet ne visi var atļauties savus bērnus tur sūtīt. Atšķirībā no futbola un basketbola, skolas arī šādus treniņus saviem skolniekiem nepiedāvā un tas atkal ir  dēļ lielajām izmaksām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *